Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Lista Przebojów

Miejsce 1 notowania nr 23 LP radia SL (Luty 2018)

<>
 

Notowanie nr 24 LP radia SL (Marzec 2018)Zasady głosowania:

1. Głosować można przez cały miesiąc, a reset głosów i podsumowanie następuje około 1 kazdego miesiąca . Od momentu resetu głosów można głosować na nowo. Model ten może ulec zmianie z przyczyn niezależnych/świąt itd. Każdorazowo będzie to komunikowane na stronie.
2. Podsumowanie głosowania będzie publikowane na blogu zaraz po zakończeniu głosowania
3. Ilość wszystkich głosów, które można oddać w jednym głosowaniu na utwory z listy: 3
4. Ilość godzin, co ile można głosować na te sam utwór w ramach notowania: 24
5. Każdy zainteresowany moze zgłosić swoją propozycje do listy przebojów. W zgłaszaniu utworów preferowanym formatem jest link do konkretnej piosenki opublikowanej na YouTube/Wrzuta.pl/zippyshare - dzięki czemu utwór będzie można odsłuchać w trybie online po kliknięciu w odpowiednią ikonkę.
6. Maksymalna liczba utworów obecnych na liście: 20 - 10 to lista główna i kolejne 10 poczekalnia. Co miesiać spada z listy 5 utworów z najmniejszą liczbą głosów
7. Administracja SecretLand zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, jak również będzie rozstrzygała wszelkie kwestie nieujęte w regulaminie.

Reklama
Muzyczna-Strefa - Największa muzyczna baza w internecie
Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand