Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Secretland
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ

ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Ankieta
Najlepsze imprezy karnawałowe to

tradycyjne bale przebieranców

tylko u znajomych

dyskoteki w dobrym klubie

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2457522
Strona w sieci: 2461 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Operacja Rekrutacja

Jesteś osobą, dla której muzyka jest największą pasją? Chcesz zaistnieć i zyskać grono sympatyków Twojej muzyki?! Dobrze trafiłeś/aś, Radio Secretland jest właśnie dla Ciebie! Nabór Prezenterów Radia SecretLand oficjalnie uznaje się za otwarty! Od kandydatów oczekujemy: stałego dostępu do Internetu; poświęcenia minimum 4 godzin w tygodniu na prowadzenie audycji; wysokiej kultury osobistej; dobrej dykcji i przyjemnego głosu; posiadania wiedzy na temat Shoutcasta oraz programów do nadawania; aktualizowanej kolekcji muzycznej. Ze swojej strony zapewniamy: miłą atmosferę; możliwość rozwijania swojej pasji; możliwość poznania wielu ciekawych ludzi interesujących się muzyką; niezapomniane wrażenia z prowadzenia audycji. Nie zwlekaj, daj się ponieść fali pozytywnych emocji! Daj upust swojej fantazji! ;) Dołącz do grona ludzi z pasją! Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia prosimy kierować do Violi.


Rave-Dance-Trance & Melody Vol.5 (2018)Prezentuje Wam 5-tą i zarazem ostatnią część składanki pod tytułem Rave-Dance-Trance & Melody. Jest to zestaw 3-ch CD (217 minut muzyki!), a na nich 33-y nagrania (w "wydłużonych", oryginalnych remix'ach) w starym dobrym stylu klubowym z lat 1996-2007, które zostały (tradycyjnie w przypadku moich składanek) "poukładane" chronoplogicznie od daty ich powstania. Usłyszymy plejadę gwiazd muzyki między innymi takich jak: RMB, DJ Vertigo, Scooter, The Sunclub, DJ Tomcraft, Mauro Picotto, Beam & Yanou, DJ Quicksilver Vs Shaggy, DJ's @ Work, Mario Lopez, Tunnel Allstars Present Accuface, ATB, Blank & Jones Feat. Elles. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. Zapraszam!


Damismania In The Megamix Top 100 2017 (2017)Na koniec 2017 roku przygotowaliśmy dla Was nowy Top 100 Damismania In The Megamix 2017. Z myślą o tym, aby cieszyć się jak najwięcej rytmami tanecznymi, które kochaliśmy w 2017 roku. Oczywiście jest wiele innych piosenek, które pokochaliśmy w tym roku 2017 ale niestety nie wszystkie mogliśmy zamieścić w jednym miksie. Zestaw piosenek został wybrany według Waszych preferencji (radio oraz forum) i dziękujemy wszystkim za wsparcie. Damis DJ Team (KMJ Project) i zespół z forum Secretland życzy wszystkiego najlepszy dla Was i Waszych rodzin, a zwłaszcza dużo zdrowia! P.S.: News z lekkim opóźnieniem ale składanka jest już od sylwestra na forum! ;)


Zapraszamy na imprezy

Brak imprez w najbliższym czasie
Jeli wiesz o jakiejś ciekawej imprezie Euro Dance lub Italo Disco
poinformuj nas o tym.
Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand