Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


SŁUCHAJ NAS ZA POMOCĽ


ODWIEDZ NAS


SecretLand GG: 55450693
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Ankieta
Co sadzisz o nowym stylu strony

Jest lepszy

Stary był fajniejszy

Jest mi to bez róznicy

Przetłumacz stronę

DE FR ES SV IT
TOP 5 Listy PrzebojówSłuchaj Radia na Androidzie
Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 34674
Wyslij Pozdrowienia SMSem
Pozdrowienia SMS
Wyślij na numer 517-750-117 treść wiadomości poprzedzając ją numerem 34674. Przykład: 34674 Pozdrawiam słuchaczy!
Koszt jak zwykły SMS wg cennika Twojego operatora.
Statystyki odwiedzin
Odwiedzin: 2352000
Strona w sieci: 2338 dni
Głosuj na naszej liscie width=

Niezapomniane Przeboje 5Na prośbę jednego z naszych użytkowników zostały odświeżone linki wszystkich dotychczasowych części z serii Niezapomniane Przeboje. Mam dla was także niespodzianke w postaci 5, nowej cześci, która powstała wiele lat temu i leżała sobie na dysku. Jest już teraz do pobrania na naszym forum. W najbliższym czasie pojawi się jeszcze cześć 6, która także leży ładnych pare lat i czeka, niestety trzeba ją uzupełnić jeszcze o okładki. Mam nadzieję, że uda mi się to w najbliższym tygodniu zrobić i będziecie mogli pobrać i posłuchać polskich niezapomnianych utworów. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. Zapraszam!


History Of Eurodance Vol.179 (2017)Kolejna część składanki z serii History Of Eurodance, a dokładnie Vol.179. Tracklista zawiera intro plus piętnaście kompozycji prosto z lat 90-tych czyli Eurodance w całej okazałości. Zagrają dla nas między innymi tacy wykonawcy jak: D.J. Play, Morgan, Plastic Age Feat. Sara P., Zumm. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. Zapraszam!


History Of New Dance Vol.70 (2017)Nowa, już 70-ma część składanki z serii History Of New Dance to dawka osiemnastu dość świeżych nagrań, "zwanych" ogólnie jako klubowe (mieszanina różnych stylów między innymi: dance, house, deep house, trance vocal). Kompozycje te charakteryzują się chwytliwą melodią (rytmiczną jaki i wolniejszymi taktami) i "czystym", "elektryzującym" wokalem. Zagrają dla nas między innymi: Andrew Rayel Feat. Emma Hewitt, Armin Van Buuren, Friends Of Mayday, Omnia Feat. Christian Burns, Thomas Newson Feat. Alex Joseph. Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa.


Dimix Vol.69 (2017)Nowa 69-ta odsłona (sierpniowa czyli "czuć" nutkami wakacyjnymi) gorących klimatów muzycznych w postaci składanki pod tytułem Dimix Vol.69 (2017) czyli Damismania In The Mix. Zapraszam bardzo w imieniu autora tej płyty czyli KMJ Project (Kiriakos'a) :) Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. WPS Office 2016 Premium 10.2.0.5942 Multilingual (Portable)Zdecydowanie z "innej beczki" ale warty przedstawienia pakiet biurowy WPS Office, który określany jest mianem "chińskiej podróbki Office'a". W skład pakietu wchodzą 3 najczęściej wykorzystywane aplikacje biurowe: edytor tekstu WPS Writer, arkusz kalkulacyjny WPS Spreadsheets oraz narzędzie do tworzenia prezentacji WPS Presentation. Wszystkie one posiadają zbliżony interfejs graficzny i oferują podobny zestaw funkcji, co popularny, ale płatny MS OfficeZaletą WPS Office jest szybkość działania oraz wsparcie dla mechanizmu kart, pozwalającego na pracę z wieloma plikami jednocześnie, bez konieczności przełączania okien. Pakiet wyposażony został we wbudowany konwerter plików do formatu PDF, a także pozwala zabezpieczać tworzone dokumenty hasłem. Poza możliwością pracy z własnymi formatami, oferuje on pełną obsługę formatów Worda, Excela i PowerPointa w wersjach 97/2000/2003/2007/2010. Wersja portable (bez instalacji), multijęzykowa (w tym oczywiście z językiem polskim). Bezpośredni link kierujący na forum w rozwinięciu newsa. 


Reklama
Forum Muzyczne SkladankiNet - Najlepsze MP3, Dance, Techno, Trance i innePanel radiowy, shoutcast

Statystyki kliknięć
Miejsce 1 Listy Przebojów Radia SecretLand
Zapraszamy na imprezy


Portal SecretLand prezentuje utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorów oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Nasza strona prezentuje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom, nie rozpowszechniamy jej dla celów komercyjnych. Nie chcemy okradać artystów i nie zarabiamy na utworach promowanych na naszej stronie.
Pamiętaj by ściągnięty utwór usunąć z dysku po 24 godzinach, jeśli utwór spodobał Ci się zakup oryginalną wersję.
Administracja Portalu SecretLand